روانپزشک و متخصص اعصاب و روان

آدرس مطب ها

مطب 1: خیابان پاسداران، خیابان گل نبی، پلاک 49، طبقه چهارم، واحد 16

مطب 2: بلوار کشاورز، روبروی بیمارستان امام خمینی، پلاک ۳۷۰ طبقه اول واحد ۷

روزهای هفته

روزهای فرد

روزهای زوج

شماره تماس

021-22979460

021-66128259

درمان اختلالات روان با دستگاه (rTMS)


درمان اختلالات اعصاب و روان با دستگاه آر تی ام اس (rTMS) یک روش درمانی تحریکی و مهاری است که با استفاده از میدان های مغناطیسی، سلول های عصبی را تحریک می کند. این روش درمانی برای بسیاری از بیماری های عصبی مانند اضطراب، افسردگی، اختلالات خواب و دردهای مزمن استفاده می‌شود.

در درمان آر تی ام اس، دستگاه آر تی ام اس برای تحریک مناطق خاص در مغز استفاده می‌شود. با تحریک این مناطق، فعالیت عصبی در سلول های عصبی بهبود می یابد و علائم بیماری کاهش می‌یابد. علاوه بر این، دستگاه آر تی ام اس می تواند بهبود حافظه، تمرکز و توجه را نیز بهبود بخشد.

در درمان با دستگاه آر تی ام اس، بیمار در حین تحریک مغز به صورت آرام و بی درد است. همچنین، این روش درمانی بدون عوارض جانبی قابل توجه است و معمولاً به صورت خارجی انجام می‌شود.

با این حال، درمان با دستگاه آر تی ام اس نباید به عنوان روش درمانی اصلی در بیماری های عصبی مورد استفاده قرار گیرد. بلکه، این روش درمانی به عنوان یک روش درمانی تکمیلی و همراه با داروها و سایر روش های درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دستگاه rTMS در درمان انواع اختلالات اعصاب و روان از جمله درمان انواع افسردگی، اضطراب، وسواس فکری-عملی، اختلال دوقطبی، ترک الکل و سیگار، استرس پس از سانحه، توهمات شنیداری و بیماری اسکیزوفرنی تاثیر خوب و قابل توجهی از خود نشان داده است.

دکتر مهدی کریمی به عنوان یک روانپزشک با تجربه در درمان آر تی ام اس، می تواند به شما کمک کند تا بهترین راه حل برای درمان بیماری خود پیدا کنید. او با استفاده از دستگاه آر تی ام اس و سایر روش های درمانی، به شما کمک خواهد کرد تا بهبود علائم بیماری خود را تجربه کنید.

خدمات rTMS در روزهای زوج و در مطب بلوار کشاورز از ساعت 11 صبح تا 7 عصر برقرار است.

مطالب مربوط به آرتی‌ام‌اس (rTMS)