روانپزشک و متخصص اعصاب و روان

آدرس مطب ها

مطب 1: خیابان پاسداران، خیابان گل نبی، پلاک 49، طبقه چهارم، واحد 16

مطب 2: بلوار کشاورز، روبروی بیمارستان امام خمینی، پلاک ۳۷۰ طبقه اول واحد ۷

روزهای هفته

روزهای فرد

روزهای زوج

شماره تماس

021-22979460

021-66128259

مشاوره روانشناسی و روانپزشکی بصورت آنلاین یا حضوری با دکتر مهدی کریمی

مشکلات اعصاب و روان از جمله انواع افسردگی، اضطراب، حملات پنیک، انواع فوبیا، اختلالات شخصیت، درمان وسواس و غیره اختلالاتی جدی اما قابل درمان هستند که میلیون ها نفر، اعم از پیر و جوان از همه اقشار را درگیر خود می کند. این اختلالات زندگی روزمره را از حالت عادی خارج می‌کند. باعث درد و رنج زیادی میشوند و نه تنها به افراد مبتلا، بلکه به اطرافیان آن‌ها هم آسیب میرساند که تشخیص و درمان به موقع آنها میتواند از درد و رنج افراد بکاهد و زندگی با کیفیت تری به آنها ببخشد و در نتیجه عملکرد فکری و ذهنی آنها افزایش یابد. این درمانها میتوانند بصورت دارودرمانی یا رواندرمانی انجام پذیرند و گاه باید هر دو با هم انجام شوند.

دکتر مهدی کریمی با تجربه ای بالغ بر بیست سال در زمینه درمان مشکلات روانپزشکی و ترک مواد مخدر میتواند طیف بزرگی از بیماریهای اعصاب و روان را تحت درمان قرار دهد. مشاوره و جلسات برای مراجعان، هم میتوانند بصورت حضوری باشند و هم به صورت آنلاین و تلفنی انجام پذیرد. هزینه ها در صورت حضوری بودن از طریق کارتخوان در مطب از مراجعان گرامی اخذ میشود.

روانپزشک آنلاین

روانپزشک آنلاین کیست


جلسات مشاوره با روانپزشک آنلاین و تلفنی ضمن صرفه جویی در زمان میتواند موجبات راحتی بیماران و همراهان را در پی داشته باشد. دنیای پر آشوب امروز باعث شده تا طیفی از بیماریهای اعصاب و روان در میان مردم دیده شود. بیماری‌های اعصاب و روان بسیاری از انواع اضطراب و افسردگی تا انواع اختلال‌ها وجود دارند که باعث میشوند افراد نیاز به کمک‌ گرفتن از نیروهای متخصص و حرفه‌ای داشته باشند. روانپزشک ها در کنارتان هستند تا انواع مشکلاتتان را با دارودرمانی و یا تجهیزات به خصوص مثل دستگاه آرتی‌ام‌اس، نوروفیدبک یا دستگاه tDCS حل کنند.

چند سالی‌ است که استفاده از روش‌های آنلاین بیش از قبل مرسوم شده است. روانپزشک آنلاین کسی است که خدمات درمانی خود را در قالب جلساتی به شکل اینترنتی و آنلاین و تلفنی برگزار میکند. بسیاری از مراجعین حوصله مراجعه حضوری به مطب روانپزشکان را ندارند. ترافیک، خستگی شغلی و صف‌های طولانی نوبت‌دهی مطب باعث میشود، کسی که از نظر روانی به هم ریخته است از مراجعه بصورت حضوری حتی به یک روانپزشک خوب در تهران چندان دلخوش نباشد. اما مزایای زیادی در داشتن شماره روانپزشک و مراجعه بصورت غیرحضوری به روانپزشک آنلاین در این شرایط وجود دارد.

به طور کلی، روان‌پزشک آنلاین و تلفنی یک روش مفید و جذاب برای بیماران می‌تواند باشد که برای اکثر افراد پاسخگو است. شما با یک مشاور یا روان‌پزشک آنلاین از طریق چت، تماس تلفنی و یا دیگر قابلیت‌هایی که بیشترین مطلوبیت را برای شما دارد ارتباط برقرار کنید و هزینه را نیز بصورت آنلاین پرداخت مینمائید.

 

 

تماس با ما

شماره روانپزشک صرفا جهت دریافت خدمات ترک اعتیاد

0991-2834167


info@dr-mehdi-karimi.ir

روانپزشک خوب

آدرس مطب ها و شماره روانپزشک دکتر مهدی کریمی:

مطب 1: خیابان پاسداران، خیابان گلنبی، پلاک 49، طبقه چهارم، واحد 16 
021-22879460 روزهای فرد 14 تا 18
مطب 2: بلوار کشاورز، روبروی بیمارستان امام خمینی، پلاک ۳۷۰ طبقه اول واحد ۷
021-66128259  روزهای زوج 14 تا 18